לכל המשפחות הנפלאות, תודה רבה שטיילתם איתנו ומקווים שנפגש בהמשך!

שוש רידמן| אוקטובר 2019

הצטרפנו לסיור ילדים ונוער מיוחד של דויד, והחוויה היתה פשוט נפלאה (טיילנו כבר בפריז במסגרת סיורי הילדים שלו והתאהבנו ברעיון ובביצוע). כמו בפריז, גם כאן היה זה סיור מיוחד לגילאים הצעירים אשר נערך בעיר העתיקה של ברצלונה, ופרש בפנינו את יופיה של העיר, פינות החמד, המקומות המיוחדים שאף תייר לא מגיע אליהם בזכות עצמו, וכמובן ההסטוריה והאדריכלות של העיר. הוקסמנו מהאדם ומגישתו הבלתי אמצעית לילדים. ההסטוריה סופרה דרך אגדות מעניינות, אנקדוטות מיוחדות וכריזמה בלתי נגמרת. הנכד הצעיר שלי נתן לדויד חיבוק גדול בתום הסיור, ואמר לנו שזה היה הדבר הכי כיף שעשינו בחופשה, ובהחלט הסכמנו איתו.
(יום קודם לכן ערכנו סיור בחברה אחרת, מה שרק הדגיש את הבדלי האיכויות) .
מומלץ בחום למשפחות, ואנו מצפים בקוצר רוח לסיורי ילדים נוספים בערים נוספות!

משפחת גסקו | אוגוסט 2019

טיילנו בברצלונה עם דוד בחבורה של 11 אנשים, ששה מבוגרים וחמישה ילדים גילאי 5.5-12. הסיור התמקד ברובע הגותי, ודוד הצליח לרתק את כולנו במשך כמה שעות. בסיור הראה לנו את החלק הזה של העיר בגובה העיניים (תרתי משמע. דבר אל הילדים בכריעה או בישיבה על הרצפה) .

הרקע שלו בתחום החינוך ניכר היטב, והילדים ספגו את האווירה המיוחדת באמצעות משחקים וחיפוש אחר אתרים, סימנים מיוחדים ואפילו דרקונים. ממליצה בחום!

רחלי דוד | יוני 2019

ממליצה מאוד למשפחות שיש להן ילדים בעלי צרכים מיוחדים. נפגשנו עם אורנית ברובע הלטיני, אורנית מיד התחברה לרז ואיה שהם צעירים בעלי צרכים מיוחדים. ההסברים היו מותאמים, הקצב גם. טיילנו, שמענו הסברים, הצטלמנו וטעמנו. היה נהדר!

משפחת בית | אוקטובר 2019

היינו בסיור עם תום המדריכה לאחר 3 ימים משכבר טיילנו בפריז. הילדים בני 15, 13, 10 מאוד נהנו. באמצעות הסיור נחשפנו לכל מיני אתרים שלא היינו נחשפים אליהם בלעדיו. תום ריתקה את הילדים וגם אותנו המבוגרים. הסיור בנוי מאוד נכון, הן מבחינת הזמן שלו והן מבחינת עומס ההליכה. ממליצה בחום.

משפחת גרינהאוס | אוקטובר 2019

היינו בסיור בפריז עם המדריכה אורנית. 5 ילדים בגילאים 5 עד 10. הצליחה לסחוף אותם מהרגע הראשון, גילו הרבה עניין והיו מרותקים לכל אורך הסיור. גם המבוגרים שבחבורה למדו, השכילו ובעיקר נהנו. מומלץ בחום!

סילביה גרינוולד| ספטמבר 2019

טיילנו בברצלונה בספטמבר משפחה מורכבת מ 2 הורים ילדה בת 16 וילד בר מצווה כמעט בן 13. עשינו סיור עם דויד שישר דאג להכיר אותנו ולהתאים את עצמו אלינו בצורה מאוד נעימה. הוא לקח אותנו למקומות מיוחדים וסיפר סיפורים ייחודיים על כל מקום כל זה בקצב שהתאים לנו. הדרך שהוא סיפר את הסיפורים הייתה מאוד מעניינת ומתאימה למתבגרים והצליח לתפוס את תשומת ליבם. דויד סיפר שהוא מורה בהכשרתו - ואחר כך שמעתי את הבן שלי מדבר עם חבר שלו בטלפון מספר לו על הסיור ואומר לו שהלוואי וכל המורים שלהם היו כמו דויד. בקיצור מאוד מומלץ! ואני אוסיף באותה הזדמנות, שעינת הכינה לנו ספר טיול לברצלונה מדויק, תמציתי וממצא המתאים לנו בדיוק לפי מה שביקשנו - גם מומלץ מאוד!

קרן ויסובסקי| אוגוסט 2019

David Is The Best Thing We Could Have For Our Family Group.

We Were Two Families With Children Ages 7-17 Plus A Grandparents. He Was Interested To Everyone From Youngest To Oldest.

David Is Funny, Hearty, Attentive and Flexible. David Is The Kind Of Person Who After A Few Minutes You Feel Their Friend. With Amazing Creativity and Access To Children and Youth, He Took Us On A Fascinating Journey Into The Old City and Connected Us To The Place In The Most Authentic Way Possible.

In 3 Hours David Managed To Give Us A Great Taste Of The History and Culture Of The City.

Was Amazing. Highly Recommend! 

חגית שדמי | אוקטובר 2019

הטיול בפאריז היה מצויין לבני הנוער ולמבוגרים. כולם השתתפו, חיפשו ואיתרו אובייקטים ובכלל נהנו.

תום המדריכה היתה מקסימה. בקיאה סבלנית, וגם ידעה לעניין את כולם.

מומלץ ביותר.

אורלי דגני| יולי 2019

חיפשנו סיור שיתאים למשפחה עם ילדים והגענו לאירופה הצעירה, שהיה הסיור היחיד שמצאנו שהיה כתוב עליו שהוא מותאם לילדים. פניתי אליהם במייל עם שאלות, וקיבלתי תשובות מהירות, אדיבות ומצויינות. קבענו סיור פרטי כדי שהמדריכה תוכל להסביר גם באנגלית וגם בעברית כי הילדים שלי דוברי אנגלית. יום לפני הסיור כבר פנתה אליי המדריכה תום כדי לוודא שאני יודעת איפה נפגשים, איך מגיעים, ולדבר איתי על המסלול ומה הילדים אוהבים. ביום הסיור היא לקחה אותנו לסיור שהיה בנוי ממש סביב הילדים שלי והתגובות שלהם למה שהם ראו, היא הסבירה להם בצורה שעניינה אותם ונשארה איתם, היא התייחסה אליהם בצורה מדהימה והעבירה איתנו 4 שעות שהרגישו כמו שעה אחת :) היא הלכה בקצב שהתאים להם ולנו, וענתה על כל השאלות שלהם (ושלנו) בסבלנות ובידע מקיף, ובסוף עוד הביאה לנו המלצות למקומות אחרים שכדאי ללכת לראות ולאכול בהם. בקיצור, היא היתה נהדרת וכל הארגון והיחס שקיבלנו גם ממנה וגם מעינת באירופה הצעירה היו נהדרים, ואני ממליצה בחום.

ארנן זישאן | יוני 2019

מאוד מאוד מאוד ממליץ למי שיש ילדים. דויד היה פשוט מדהים בהדרכות עם הבנות. הן נהנו בכל. הוא ממש מדבר בגובה העיניים של הבנות ויש לו ידע מדהים. מעביר את הטיול ממש ממש בכיף.

כרמית לוי| יוני 2019

אירופה הצעירה - סיורים לילדים ונוער ממליצה בחום! יצאנו לסיור בפריז, שתי בנות עשרה (12,14) , אמא וסבתא עם עינב המקסימה שהצליחה להקסים את כולנו. הסיור היה כייפי, מהנה ומעניין.

עינב מדהימה, הילדות נהנו מכל רגע ולא הפסיקו לדבר על הסיור לאורך כל הטיול. תודה ענקית לעינב וכל הצוות שליווה אותנו גם בהכנות.

משפחת הראל | מאי 2019

היינו בסיור עם דוד בברצלונה - במספנות, רובע אל בורן והרובע הגותי. זוג + 3 בנים 12, 9, 9. הסיור היה חווייתי מאוד, אינטראקטיבי ושילב אנקדוטות על ברצלונה, קטלוניה והיסטוריה של ספרד. לדויד גישה בלתי אמצעית לילדים, סבלנות רבה, מעודד סקרנות ובעל ידע רב. מומלץ מאוד!

טיילנו בקיץ בפריז עם תום המקסימה והמעניינת. התחברה בקלות גם אלינו ההורים וגם לשתי המתבגרות הצעירות (9, 12). אינטלגנטית, סבלנית, ומתאימה את עצמה לבלת"מים בדרך.
הסיור היה מאוד מעניין, הבנות למדו על פריז בהיבטים הסטורים, ארכיטקטונים, תרבותים ועוד. וגם נחשפו לדברים מדליקים וצעירים שלא היינו נחשפים אליהם ללא הסיור.
רצינו עוד סיור אך לצערנו תום היתה מחוץ לעיר.
ממליצה בחום!

הילה לב שמור | מתוך דף הפייסבוק שלנו.

רוצה להמליץ בחום על טיול היכרות מקסים שערכנו שתי נכדותי בנות ה-11 ו-12 ואנוכי. הצטרפנו לקבוצה קטנה של הורים וילדים בגילאים דומים, כך שהבנות הרגישו מאוד בנוח. עינב המדריכה התחברה לצעירים מהרגע הראשון. חייכנית, נעימה ומלאת ידע אותו העבירה בדרך חכמה לחבר'ה הצעירים. ממש דיברה אליהם “בגובה העיניים”. הילדים (וגם אנחנו) היו מרותקים לסיפורים ולשאלות. כל הסיור התנהל תוך כדי שיחה מעניינת עם כולנו, ושלוש שעות טסו להם. הבנות ציינו שזו הפעילות הכי כייפית שהן עשו בחופשה.
מאוד מאוד מומלץ. הפטיסרי שעצרנו בו היה מהטובים ביותר שביקרנו בכל פריז.

שוש רידמן | מתוך אתר "למטייל".

"סיור מדהים מותאם לכל המשפחה!
עשינו סיור פרטי בברצלונה עם דויד מותאם לילדים, משפחה של 3 דורות  (2 ילדים 6+10, זוג הורים וסבתא) - כולם נהנו ויצאו מרוצים. דויד ידע להתאים את התכנים לכל אחד מהמשתתפים, לקח אותנו למקומות שאין סיכוי שהיינו מגיעים והפליא אותנו בכמות הידע על המקום. מומלץ בחום."

איליה כץ | מתוך אתר "למטייל".

"נרשמו לסיור פריז הקלאסית לילדים ונוער עם אורנית, שהתגלתה כקסם מהלך! הסיור היה מרתק, גם לנו ההורים וגם למתבגרים שלנו, הכל זרם מאוד בכיף, היה שילוב מצויין של אתרים בומבסטים ומפורסמים לצד פינות קסם קטנות שברור לנו שלא היינו מגיעים אליהן לבד. ביקרנו בפטיסרי מצויין, ראינו אמנות רחוב מעניינת, אתרים הסטורים, והכל בגובה העיניים של הילדים.
מאוד מומלץ, אין ספק שנחפש את הסיורים של אירופה הצעירה גם בערים אחרות באירופה."

"

שרון פ. | מתוך אתר "למטייל".

  • Facebook
  • Instagram

אירופה הצעירה | סיורי היכרות לילדים ונוער
טלפון ישראלי | 03-9010122

ווטסאפ |  34625089778+