top of page

לכל המשפחות הנפלאות, תודה רבה שטיילתם איתנו ומקווים שנפגש בהמשך!

מיטל צדיקוב | אפריל 2022
ערכנו סיור עם יעל בלובר עם שתי הבנות בגיל 10 ו-12. היה לנו נהדר ממש!! כל כך מקצועית נעימה ומעניינת!!!

דנה סיוה | אפריל 2022
היינו היום בסיור עם אורנית

חשוב לי לשתף שהיה לא פחות ממושלם!!

הילדים היו בעננים היה מאוד מלמד וכיף לכולנו.

המון תודה וחג שמח לכולכם.

דנה

שירי רביד | אוקטובר 2021

היינו בכמה סיורים לילדים של דויד, היה ממש מעניין! דויד התחבר מאוד לילדים וידע להפעיל אותם.. חיפשנו דרקונים וכל מני ציורים ופסלים ברחבי ברצלונה והילדים ממש התלהבו.. הינו גם בטיול למונטסראט ואכלנו במסעדה מצויינת.. חוויה נהדרת וטיולים מומלצים..

60151838_2275609602495284_6961539463033913344_o.jpg

שוש רידמן| אוקטובר 2019

הצטרפנו לסיור ילדים ונוער מיוחד של דויד, והחוויה היתה פשוט נפלאה (טיילנו כבר בפריז במסגרת סיורי הילדים שלו והתאהבנו ברעיון ובביצוע). כמו בפריז, גם כאן היה זה סיור מיוחד לגילאים הצעירים אשר נערך בעיר העתיקה של ברצלונה, ופרש בפנינו את יופיה של העיר, פינות החמד, המקומות המיוחדים שאף תייר לא מגיע אליהם בזכות עצמו, וכמובן ההסטוריה והאדריכלות של העיר. הוקסמנו מהאדם ומגישתו הבלתי אמצעית לילדים. ההסטוריה סופרה דרך אגדות מעניינות, אנקדוטות מיוחדות וכריזמה בלתי נגמרת. הנכד הצעיר שלי נתן לדויד חיבוק גדול בתום הסיור, ואמר לנו שזה היה הדבר הכי כיף שעשינו בחופשה, ובהחלט הסכמנו איתו.
(יום קודם לכן ערכנו סיור בחברה אחרת, מה שרק הדגיש את הבדלי האיכויות) .
מומלץ בחום למשפחות, ואנו מצפים בקוצר רוח לסיורי ילדים נוספים בערים נוספות!

אירופה הצעירה

משפחת גסקו | אוגוסט 2019

טיילנו בברצלונה עם דוד בחבורה של 11 אנשים, ששה מבוגרים וחמישה ילדים גילאי 5.5-12. הסיור התמקד ברובע הגותי, ודוד הצליח לרתק את כולנו במשך כמה שעות. בסיור הראה לנו את החלק הזה של העיר בגובה העיניים (תרתי משמע. דבר אל הילדים בכריעה או בישיבה על הרצפה) .

הרקע שלו בתחום החינוך ניכר היטב, והילדים ספגו את האווירה המיוחדת באמצעות משחקים וחיפוש אחר אתרים, סימנים מיוחדים ואפילו דרקונים. ממליצה בחום!

אירופה הצעירה

רחלי דוד | יוני 2019

ממליצה מאוד למשפחות שיש להן ילדים בעלי צרכים מיוחדים. נפגשנו עם אורנית ברובע הלטיני, אורנית מיד התחברה לרז ואיה שהם צעירים בעלי צרכים מיוחדים. ההסברים היו מותאמים, הקצב גם. טיילנו, שמענו הסברים, הצטלמנו וטעמנו. היה נהדר!

כרמית לוי| יוני 2019

אירופה הצעירה - סיורים לילדים ונוער ממליצה בחום! יצאנו לסיור בפריז, שתי בנות עשרה (12,14) , אמא וסבתא עם עינב המקסימה שהצליחה להקסים את כולנו. הסיור היה כייפי, מהנה ומעניין.

עינב מדהימה, הילדות נהנו מכל רגע ולא הפסיקו לדבר על הסיור לאורך כל הטיול. תודה ענקית לעינת וכל הצוות שליווה אותנו גם בהכנות.

WhatsApp Image 2022-04-09 at 18.05.30.jpeg

אביב גרוס אלון | ספטמבר 2021

ממליצה בחום על שני סיורים שלקחנו יחד עם הנוער שלנו בפריז: בלובר וסיור להיכרות העיר. הסיור במרכז העיר היה במיוחד מעולה בזכות המדריכה האלופה ! הצליחה לרתק את הילדים ואותנו עם ידע עשיר על אמנות, אדריכלות והיסטוריה. הסיור הצליח להעניק קונטקסט חשוב לילדים שהגיעו בלי הרבה ידע וגם הצליחה להעמיק עבורנו המבוגרים. תודה תום ויעל! ותודה לעינת, דרכה הזמנו את הסיורים - על עזרה עם מידע תומך כללי, הסבלנות והנכונות.

משפחת בית | אוקטובר 2019

היינו בסיור עם אירופה הצעירה לאחר 3 ימים משכבר טיילנו בפריז. הילדים בני 15, 13, 10 מאוד נהנו. באמצעות הסיור נחשפנו לכל מיני אתרים שלא היינו נחשפים אליהם בלעדיו. המדריכה ריתקה את הילדים וגם אותנו המבוגרים. הסיור בנוי מאוד נכון, הן מבחינת הזמן שלו והן מבחינת עומס ההליכה. ממליצה בחום.

אירופה הצעירה

סילביה גרינוולד| ספטמבר 2019

טיילנו בברצלונה בספטמבר משפחה מורכבת מ 2 הורים ילדה בת 16 וילד בר מצווה כמעט בן 13. עשינו סיור עם דויד שישר דאג להכיר אותנו ולהתאים את עצמו אלינו בצורה מאוד נעימה. הוא לקח אותנו למקומות מיוחדים וסיפר סיפורים ייחודיים על כל מקום כל זה בקצב שהתאים לנו. הדרך שהוא סיפר את הסיפורים הייתה מאוד מעניינת ומתאימה למתבגרים והצליח לתפוס את תשומת ליבם. דויד סיפר שהוא מורה בהכשרתו - ואחר כך שמעתי את הבן שלי מדבר עם חבר שלו בטלפון מספר לו על הסיור ואומר לו שהלוואי וכל המורים שלהם היו כמו דויד. בקיצור מאוד מומלץ! ואני אוסיף באותה הזדמנות, שעינת הכינה לנו ספר טיול לברצלונה מדויק, תמציתי וממצא המתאים לנו בדיוק לפי מה שביקשנו - גם מומלץ מאוד!

242962479_4653981601324727_169352256658583587_n.jpg

קרן ויסובסקי| אוגוסט 2019

David Is The Best Thing We Could Have For Our Family Group.

We Were Two Families With Children Ages 7-17 Plus A Grandparents. He Was Interested To Everyone From Youngest To Oldest.

David Is Funny, Hearty, Attentive and Flexible. David Is The Kind Of Person Who After A Few Minutes You Feel Their Friend. With Amazing Creativity and Access To Children and Youth, He Took Us On A Fascinating Journey Into The Old City and Connected Us To The Place In The Most Authentic Way Possible.

In 3 Hours David Managed To Give Us A Great Taste Of The History and Culture Of The City.

Was Amazing. Highly Recommend! 

עדי גבירצמן | אפריל 2022
ממליצה מאוד על הסיור ברובע המארה בפריז! אנחנו עשינו עם יעל המקסימה! סיור שכלל ביקור בבניינים ואזורים הסטוריים ולווה בסיפורים מעניינים ושולב עם טעימות מהמאפיות הכי טעימות, ומיוחדות והכי שוות שיש !
אנחנו משפחה עם 3 ילדים בגילאי 9, 13 ו-16 וכולם בלי יוצא מן הכלל פשוט נהנו !

%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%A8%20%D7%A2%D7%9D%20%D7%93%D7%95%D7%99%D7%93%2018_edited.jpg

רונית רונה חזן | ספטמבר 2021

ממליצים בחום על הסיורים של אירופה הצעירה. עינב המדריכה היתה מעניינת ומרתקת, ענתה בסבלנות על אינספור שאלות . ההדרכה על הגרפיטי והספייס אינביידר היתה בול בשביל המתבגר שהצטרף. כשנחזור לפריס נצטרף לסיור נוסף. תודה!!!

משפחת גרינהאוס | אוקטובר 2019

היינו בסיור בפריז עם המדריכה אורנית. 5 ילדים בגילאים 5 עד 10. הצליחה לסחוף אותם מהרגע הראשון, גילו הרבה עניין והיו מרותקים לכל אורך הסיור. גם המבוגרים שבחבורה למדו, השכילו ובעיקר נהנו. מומלץ בחום!

חגית שדמי | אוקטובר 2019

הטיול בפאריז היה מצויין לבני הנוער ולמבוגרים. כולם השתתפו, חיפשו ואיתרו אובייקטים ובכלל נהנו.

תום המדריכה היתה מקסימה. בקיאה סבלנית, וגם ידעה לעניין את כולם.

מומלץ ביותר.

אירופה הצעירה

אורלי דגני| יולי 2019

חיפשנו סיור שיתאים למשפחה עם ילדים והגענו לאירופה הצעירה, שהיה הסיור היחיד שמצאנו שהיה כתוב עליו שהוא מותאם לילדים. פניתי אליהם במייל עם שאלות, וקיבלתי תשובות מהירות, אדיבות ומצויינות. קבענו סיור פרטי כדי שהמדריכה תוכל להסביר גם באנגלית וגם בעברית כי הילדים שלי דוברי אנגלית. יום לפני הסיור כבר פנתה אליי המדריכה תום כדי לוודא שאני יודעת איפה נפגשים, איך מגיעים, ולדבר איתי על המסלול ומה הילדים אוהבים. ביום הסיור היא לקחה אותנו לסיור שהיה בנוי ממש סביב הילדים שלי והתגובות שלהם למה שהם ראו, היא הסבירה להם בצורה שעניינה אותם ונשארה איתם, היא התייחסה אליהם בצורה מדהימה והעבירה איתנו 4 שעות שהרגישו כמו שעה אחת :) היא הלכה בקצב שהתאים להם ולנו, וענתה על כל השאלות שלהם (ושלנו) בסבלנות ובידע מקיף, ובסוף עוד הביאה לנו המלצות למקומות אחרים שכדאי ללכת לראות ולאכול בהם. בקיצור, היא היתה נהדרת וכל הארגון והיחס שקיבלנו גם ממנה וגם מעינת באירופה הצעירה היו נהדרים, ואני ממליצה בחום.

ארנן זישאן | יוני 2019

מאוד מאוד מאוד ממליץ למי שיש ילדים. דויד היה פשוט מדהים בהדרכות עם הבנות. הן נהנו בכל. הוא ממש מדבר בגובה העיניים של הבנות ויש לו ידע מדהים. מעביר את הטיול ממש ממש בכיף.

אירופה הצעירה

משפחת הראל | מאי 2019

היינו בסיור עם דוד בברצלונה - במספנות, רובע אל בורן והרובע הגותי. זוג + 3 בנים 12, 9, 9. הסיור היה חווייתי מאוד, אינטראקטיבי ושילב אנקדוטות על ברצלונה, קטלוניה והיסטוריה של ספרד. לדויד גישה בלתי אמצעית לילדים, סבלנות רבה, מעודד סקרנות ובעל ידע רב. מומלץ מאוד!

bottom of page