מדיניות שינויים וביטולים

מסלולי הסיורים שאירופה הצעירה מציעה למשפחות תוכננו בקפידה ומתאימים לכל ימות השנה. עם זאת חלק מהמקומות שמצויינים במסלולים נתונים לשינוי לפי תאריכים ושעות פתיחה דינמיים שלא נתונים לשליטתנו. במידה ויחולו שינויים במסלול ניידע בהקדם האפשרי ונפעל בתיאום איתכם להחלפת נקודות העניין ו/או האתרים שבמסלול. 

על מנת לספק חווית שירות גבוהה כל סיורי הילדים והנוער הם בעלי מספר מקומות מוגבל. זו על מנת לשמור את ההדרכה קרובה ויחס אישי לכל ילד וילדה במהלך הסיור.

על מנת להרשם לסיורים יש צורך בתשלום מראש של 50% מעלות הסיור.

את התשלום ניתן לשלם באמצעות אפליקציית ביט בשקלים, פייפאל ביורו (בתוספת 3% עמלת פייפאל. אין צורך בחשבון פייפאל), או ישירות לחשבון בנק ישראלי בשקלים. 

ביטולים ושינויים:

הסיורים שאירופה הצעירה מציעה הינם פרטיים, או בעלי מספר מקומות מוגבל. שריון תאריכים ומקומות משמעותו שאף אדם או קבוצה לא יכולים להצטרף באותו היום. אנו משתדלים להיות גמישים, וכמובן שאם ניתן נזיז תאריכי סיור לפי בקשתכם למועד אחר, ללא כל תשלום נוסף מצידכם. 

הסיורים שלנו מתקיימים בכל מזג אוויר - גשם, שמש ומה שביניהם (למעט תנאי מזג אויר קיצוניים, במקרה זה תגיע הודעת ביטול והכסף יוחזר במלואו), כך שאל תשכחו להתלבש בהתאם.

 

ביטול השתתפות בסיור קבוצתי:

ניתן לבטל את ההשתתפות בסיור עד 10 ימים לפני המועד וכספכם יוחזר לכם בניכוי 20% דמי ביטול.

במידה ואתם מבטלים את השתתפותכם בסיור בהתראה של 10 ימים עד 3 ימים לפני מועד הסיור יוחזר לכם כספכם בניכוי 30% מעלות הסיור הכוללת. 

במידה ותבטלו את השתתפותכם תוך פחות מ-72 שעות לפני מועד הסיור לא תהיו זכאים להחזר על המקדמה ששולמה.

ביטול סיור פרטי:

ניתן לבטל סיור פרטי עד 15 ימים לפני המועד וכספכם יוחזר לכם בניכוי 25% מעלות הסיור הכוללת.

במידה ואתם מבטלים את הסיור בהתראה של 15 ימים עד 5 ימים לפני מועד הסיור יוחזר לכם כספכם בניכוי 35% מעלות הסיור הכוללת. 

במידה ותבטלו את הסיור תוך פחות מ-5 ימים לפני מועד הסיור לא תהיו זכאים להחזר על המקדמה ששולמה.

אירופה הצעירה לא תהיה אחראית במישרין ו/או בעקיפין לכל נזק ו/או פגיעה בגוף או ברכוש ו/או לאובדן רכוש מכל סוג ומין אשר עלולים להיגרם במהלך הסיורים.

אירופה הצעירה שומרת את הזכות לבטל סיור בהתראה של עד 48 שעות ממועד הסיור. במקרה זה כספכם יוחזר במלואו.

מצפים לראותכם ושתהיה חופשה מהנה!

טיילנו בקיץ בפריז עם תום המקסימה והמעניינת. התחברה בקלות גם אלינו ההורים וגם לשתי המתבגרות הצעירות (9, 12). אינטלגנטית, סבלנית, ומתאימה את עצמה לבלת"מים בדרך.
הסיור היה מאוד מעניין, הבנות למדו על פריז בהיבטים הסטורים, ארכיטקטונים, תרבותים ועוד. וגם נחשפו לדברים מדליקים וצעירים שלא היינו נחשפים אליהם ללא הסיור.
רצינו עוד סיור אך לצערנו תום היתה מחוץ לעיר.
ממליצה בחום!

הילה לב שמור | מתוך דף הפייסבוק שלנו.

רוצה להמליץ בחום על טיול היכרות מקסים שערכנו שתי נכדותי בנות ה-11 ו-12 ואנוכי. הצטרפנו לקבוצה קטנה של הורים וילדים בגילאים דומים, כך שהבנות הרגישו מאוד בנוח. עינב המדריכה התחברה לצעירים מהרגע הראשון. חייכנית, נעימה ומלאת ידע אותו העבירה בדרך חכמה לחבר'ה הצעירים. ממש דיברה אליהם “בגובה העיניים”. הילדים (וגם אנחנו) היו מרותקים לסיפורים ולשאלות. כל הסיור התנהל תוך כדי שיחה מעניינת עם כולנו, ושלוש שעות טסו להם. הבנות ציינו שזו הפעילות הכי כייפית שהן עשו בחופשה.
מאוד מאוד מומלץ. הפטיסרי שעצרנו בו היה מהטובים ביותר שביקרנו בכל פריז.

שוש רידמן | מתוך אתר "למטייל".

"סיור מדהים מותאם לכל המשפחה!
עשינו סיור פרטי בברצלונה עם דויד מותאם לילדים, משפחה של 3 דורות  (2 ילדים 6+10, זוג הורים וסבתא) - כולם נהנו ויצאו מרוצים. דויד ידע להתאים את התכנים לכל אחד מהמשתתפים, לקח אותנו למקומות שאין סיכוי שהיינו מגיעים והפליא אותנו בכמות הידע על המקום. מומלץ בחום."

איליה כץ | מתוך אתר "למטייל".

"נרשמו לסיור פריז הקלאסית לילדים ונוער עם אורנית, שהתגלתה כקסם מהלך! הסיור היה מרתק, גם לנו ההורים וגם למתבגרים שלנו, הכל זרם מאוד בכיף, היה שילוב מצויין של אתרים בומבסטים ומפורסמים לצד פינות קסם קטנות שברור לנו שלא היינו מגיעים אליהן לבד. ביקרנו בפטיסרי מצויין, ראינו אמנות רחוב מעניינת, אתרים הסטורים, והכל בגובה העיניים של הילדים.
מאוד מומלץ, אין ספק שנחפש את הסיורים של אירופה הצעירה גם בערים אחרות באירופה."

"

שרון פ. | מתוך אתר "למטייל".

  • Facebook
  • Instagram

אירופה הצעירה | סיורי היכרות לילדים ונוער
טלפון ישראלי | 03-9010122

ווטסאפ |  34625089778+