מדיניות שינויים וביטולים

מסלולי הסיורים שאירופה הצעירה מציעה למשפחות תוכננו בקפידה ומתאימים לכל ימות השנה. עם זאת חלק מהמקומות שמצויינים במסלולים נתונים לשינוי לפי תאריכים ושעות פתיחה דינמיים שלא נתונים לשליטתנו. במידה ויחולו שינויים במסלול ניידע בהקדם האפשרי ונפעל בתיאום איתכם להחלפת נקודות העניין ו/או האתרים שבמסלול. 

על מנת לספק חווית שירות גבוהה כל סיורי הילדים והנוער הם בעלי מספר מקומות מוגבל. זו על מנת לשמור את ההדרכה קרובה ויחס אישי לכל ילד וילדה במהלך הסיור.

על מנת להרשם לסיורים יש צורך בתשלום מקדמה מראש.

את התשלום ניתן לשלם באמצעות אפליקציית ביט בשקלים, פייפאל ביורו, או ישירות לחשבון בנק ישראלי בשקלים. כמו כן יש להשאיר פרטי כרטיס אשראי לבטחון.

ביטולים ושינויים:

הסיורים שאירופה הצעירה מציעה הינם פרטיים, או בעלי מספר מקומות מוגבל. שריון תאריכים ומקומות משמעותו שאף אדם או קבוצה לא יכולים להצטרף באותו היום. אנו משתדלים להיות גמישים, וכמובן שאם ניתן נזיז תאריכי סיור לפי בקשתכם למועד אחר, ללא כל תשלום נוסף מצידכם. 

הסיורים שלנו מתקיימים בכל מזג אוויר - גשם, שמש ומה שביניהם (למעט תנאי מזג אויר קיצוניים, במקרה זה תגיע הודעת ביטול והכסף יוחזר במלואו), כך שאל תשכחו להתלבש בהתאם.

 

ביטול השתתפות בסיור קבוצתי:

ניתן לבטל את ההשתתפות בסיור עד 10 ימים לפני המועד וכספכם יוחזר לכם בניכוי 20% דמי ביטול.

במידה ואתם מבטלים את השתתפותכם בסיור בהתראה של 10 ימים עד 3 ימים לפני מועד הסיור יוחזר לכם כספכם בניכוי 30% מעלות הסיור הכוללת. 

במידה ותבטלו את השתתפותכם תוך פחות מ-72 שעות לפני מועד הסיור לא תהיו זכאים להחזר על המקדמה ששולמה.

ביטול סיור פרטי:

ניתן לבטל סיור פרטי עד 15 ימים לפני המועד וכספכם יוחזר לכם בניכוי 25% מעלות הסיור הכוללת.

במידה ואתם מבטלים את הסיור בהתראה של 15 ימים עד 3 ימים לפני מועד הסיור יוחזר לכם כספכם בניכוי 50% מעלות הסיור הכוללת. 

במידה ותבטלו את הסיור תוך פחות מ-3 ימים לפני מועד הסיור תחוייבו ב-100% מעלות הסיור.

אירופה הצעירה לא תהיה אחראית במישרין ו/או בעקיפין לכל נזק ו/או פגיעה בגוף או ברכוש ו/או לאובדן רכוש מכל סוג ומין אשר עלולים להיגרם במהלך הסיורים.

אירופה הצעירה שומרת את הזכות לבטל סיור בגלל תנאים שלא תלויים בחברה. במקרה זה יבוצע החזר מלא.

מצפים לראותכם ושתהיה חופשה מהנה!