מדיניות שינויים וביטולים

מסלולי הסיורים שאירופה הצעירה מציעה למשפחות תוכננו בקפידה ומתאימים לכל ימות השנה. עם זאת חלק מהמקומות שמצויינים במסלולים נתונים לשינוי לפי תאריכים ושעות פתיחה דינמיים שלא נתונים לשליטתנו. במידה ויחולו שינויים במסלול ניידע בהקדם האפשרי ונפעל בתיאום איתכם להחלפת נקודות העניין ו/או האתרים שבמסלול. 

על מנת לספק חווית שירות גבוהה כל סיורי הילדים והנוער הם בעלי מספר מקומות מוגבל. זו על מנת לשמור את ההדרכה קרובה ויחס אישי לכל ילד וילדה במהלך הסיור.

על מנת להרשם לסיורים יש צורך בתשלום מראש של 50% מעלות הסיור.

את התשלום ניתן לשלם באמצעות אפליקציית ביט בשקלים, פייפאל ביורו (בתוספת 3% עמלת פייפאל. אין צורך בחשבון פייפאל), או ישירות לחשבון בנק ישראלי בשקלים. 

ביטולים ושינויים:

הסיורים שאירופה הצעירה מציעה הינם פרטיים, או בעלי מספר מקומות מוגבל. שריון תאריכים ומקומות משמעותו שאף אדם או קבוצה לא יכולים להצטרף באותו היום. אנו משתדלים להיות גמישים, וכמובן שאם ניתן נזיז תאריכי סיור לפי בקשתכם למועד אחר, ללא כל תשלום נוסף מצידכם. 

הסיורים שלנו מתקיימים בכל מזג אוויר - גשם, שמש ומה שביניהם (למעט תנאי מזג אויר קיצוניים, במקרה זה תגיע הודעת ביטול והכסף יוחזר במלואו), כך שאל תשכחו להתלבש בהתאם.

 

ביטול השתתפות בסיור קבוצתי:

ניתן לבטל את ההשתתפות בסיור עד 10 ימים לפני המועד וכספכם יוחזר לכם בניכוי 12% דמי ביטול.

במידה ואתם מבטלים את השתתפותכם בסיור בהתראה של 10 ימים עד 3 ימים לפני מועד הסיור יוחזר לכם כספכם בניכוי 20% מעלות הסיור הכוללת. 

במידה ותבטלו את השתתפותכם תוך פחות מ-72 שעות לפני מועד הסיור לא תהיו זכאים להחזר על המקדמה ששולמה.

ביטול סיור פרטי:

ניתן לבטל סיור פרטי עד 10 ימים לפני המועד וכספכם יוחזר לכם בניכוי 12% מעלות הסיור הכוללת.

במידה ואתם מבטלים את הסיור בהתראה של 10 ימים עד 5 ימים לפני מועד הסיור יוחזר לכם כספכם בניכוי 25% מעלות הסיור הכוללת. 

במידה ותבטלו את הסיור תוך פחות מ-5 ימים לפני מועד הסיור לא תהיו זכאים להחזר על המקדמה ששולמה.

אירופה הצעירה לא תהיה אחראית במישרין ו/או בעקיפין לכל נזק ו/או פגיעה בגוף או ברכוש ו/או לאובדן רכוש מכל סוג ומין אשר עלולים להיגרם במהלך הסיורים.

אירופה הצעירה שומרת את הזכות לבטל סיור בהתראה של עד 48 שעות ממועד הסיור. במקרה זה כספכם יוחזר במלואו.

מצפים לראותכם ושתהיה חופשה מהנה!

"בתי בת ה12 ואני עשינו את הסיור למחרת הגעתנו לפריז - החלטה מעולה! הסיור היה מעשיר מאוד ומהווה בסיס מעולה מבחינה הסטורית והבנת העיר מבחינה אמנותית להמשך הטיול בפריז. תום המדריכה היתה סופר מעניינת - מלאת ידע ומאוד סבלנית לצעירים, התחברה נורא מהר לכולם, והסיור כולו התנהל בקצב טוב, מעשיר למבוגרים לא פחות מלצעירים, ובאוירה מעולה! בסוף הסיור בתי אף ציינה מיוזמתה שהסיור היה ממש טוב ונהנתה מאוד. בקיצור - ממליצות!"

רונית שטרן.

"פה אחד הסכמנו שהסיור עם דויד היה הדבר הטוב ביותר בטיול! היינו הורים + 2 ילדים+ סבא וסבתא. הילדים היו מרותקים לסיפורים ולהפעלות של דויד והלכו אחריו בשמחה ובצחוק וממשיכים להזכיר אותו גם בארץ.

הכרנו את המקומות השווים ביותר שלא היינו מגיעים אליהם לבד כולל יער קסום, גינות חמד, מבנים מיוחדים, קונדטוריות הטופ שבטופ. דויד פשוט מקסים וגורם שלכולם יהיה מעניין וכיף.

הצטערנו שלא היה לנו זמן גם לסיור גאודי לילדים.

מומלץ ממש ממש בחום!"

 לירז ושחר נתנאל.

"הסיור בפריז היה מוצלח מאוד. עינב מקסימה ונעימה, כולנו התחברנו אליה באופן מיידי. היא עניינה את כולנו, הילדים היו מרוצים מאוד מתשומת הלב שהיא הרעיפה עליהם, מהמשימות שהיא נתנה להם והקשיבו לה בשקיקה (אין סיכוי שהיו מקשיבים לנו מספרים להם על ההיסטוריה של פריז ככה).

היום במקרה, ממש בלי קשר שאלתי את הילדים מה היתה הפעילות המוצלחת ביותר בפריז לדעתם והגדולה שלי אמרה שהסיור עם עינב :)

הסיור שלכם מקסים וממלא נישה מדהימה בעיני.

בטוחה שעוד נפגש בערים אחרות 

תודה רבה שוב."

 לי רז-מרקל.

אירופה הצעירה | סיורי ילדים ונוער באירופה

טלפון ישראלי 03-9010122

ווטסאפ 34-625089778+ 

"רצינו להודות לכם על סיור מהמם שערכנו איתכם בברצלונה. היינו משפחה עם 4 ילדים בגילאי 12,14, 8, 3 והזמנו את "ברצלונה הקלאסית לילדים". היה מדהים באיזו עדינות ושלווה המדריך הגיע לילדים ודיבר אליהם בגובה העיניים. באמצע הסיור הבן שלי בן ה-12 אמר: "אמא אני לא רוצה שהיום הזה יגמר".

סיירנו במקומות קסומים שלא הינו מגיעים אליהם ללא דויד. מקומות שלא כתובים בשום מדריך טיולים.
היתה לנו חוויה מדהימה שתיזכר לשנים. תודה רבה." 
משפחת למרוביץ.