משפחת הרשקוביץ

"היינו משפחה מורחבת של ילדים בגילאי 5 עד 15, הורים וסבים. הסיור היה מעל ומעבר לכל הציפיות. כל אחד קיבל את ההדרכה התואמת לגילו, האנקדוטות והסיפורים היו מרתקים, והעבודות המקסימות שהילדים הכינו בסוף הסיור (ושעוררה את קינאתם של העוברים והשבים) תלויות אצלנו בגאווה בבית. דוד התגלה כאדם נעים ואדיב, עם כשרון יוצא דופן לילדים. בהחלט לא דבר של מה בכך! ממולץ מכל הלב."

משפחת אגור

"בילינו משפחה של זוג + 3 בנות (12, 9, 4) יומיים בסיור מודרך בברצלונה בהדרכתו של דויד. מה שהיה מדהים זה הדרך בה דויד התאים את ההדרכה לגילאי הילדות (ואצלנו היה גיוון בגילאים). היכולת של דויד לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולהתאים את הסיפורים במיוחד לקהל היה מדהים! אפילו הקטנה בת 4 היתה מרותקת לסיפורים על גאודי והתעניינה ונהנתה מאוד מהסיור. מעבר לכך המקצועיות, הסבלנות, האדיבות והאופי של דויד הופכים אותו למדריך המשולם לסיור עם ילדים. החיסרון היחיד היה שלא יכולנו לקחת אותו להמשך הטיול בקוסטה בראווה:)"

גאודי לילדים

כשחושבים על ברצלונה חושבים על מבניו של גאודי.
האדריכל יוצא הדופן אחראי למבנים הצבעוניים והמסתוריים המזוהים עם העיר, ומרתקים ילדים ומבוגרים כאחד. בסיור זה נכיר לילדיכם את עולמו של האמן.

בסיור זה נלמד על עבודתו של אנטוני גאודי, מגדולי האדריכלים באירופה, והאדם שאחראי לחזות יוצאת הדופן של ברצלונה. בסיור נזכה להכיר את קאסה באטיו, קאסה מילה, קתדרלת הסגרדה פמיליה ספסלים ופנסי רחוב פרי יצירתו, ונתחקה אחר הצמחים והחיות ששימשו לו כהשראה- צבים, לטאות, דרקונים ותרנגולות הם רק חלק ממגוון הסמלים המקשטים את מבניו. 

הסיור מלווה בהסברים וסיפורים מחייו של גאודי וברצלונה מאותה התקופה, ואופן ההדרכה מותאם לילדים. 
בנוסף נזכה להכיר גם מבנים מפורסמים נוספים לדוגמת קאסה אמטייר וקאסה מוייראס.

משך הסיור: כשעתיים וחצי.

עלות הסיור: 26 יורו למשתתף בסיור קבוצתי 

35 יורו למשתתף בסיור פרטי. 

ילדים מתחת לגיל 4 ללא עלות.

**הנחה למשפחה של 6 נפשות ומעלה**

טיילנו בקיץ בפריז עם תום המקסימה והמעניינת. התחברה בקלות גם אלינו ההורים וגם לשתי המתבגרות הצעירות (9, 12). אינטלגנטית, סבלנית, ומתאימה את עצמה לבלת"מים בדרך.
הסיור היה מאוד מעניין, הבנות למדו על פריז בהיבטים הסטורים, ארכיטקטונים, תרבותים ועוד. וגם נחשפו לדברים מדליקים וצעירים שלא היינו נחשפים אליהם ללא הסיור.
רצינו עוד סיור אך לצערנו תום היתה מחוץ לעיר.
ממליצה בחום!

הילה לב שמור | מתוך דף הפייסבוק שלנו.

רוצה להמליץ בחום על טיול היכרות מקסים שערכנו שתי נכדותי בנות ה-11 ו-12 ואנוכי. הצטרפנו לקבוצה קטנה של הורים וילדים בגילאים דומים, כך שהבנות הרגישו מאוד בנוח. עינב המדריכה התחברה לצעירים מהרגע הראשון. חייכנית, נעימה ומלאת ידע אותו העבירה בדרך חכמה לחבר'ה הצעירים. ממש דיברה אליהם “בגובה העיניים”. הילדים (וגם אנחנו) היו מרותקים לסיפורים ולשאלות. כל הסיור התנהל תוך כדי שיחה מעניינת עם כולנו, ושלוש שעות טסו להם. הבנות ציינו שזו הפעילות הכי כייפית שהן עשו בחופשה.
מאוד מאוד מומלץ. הפטיסרי שעצרנו בו היה מהטובים ביותר שביקרנו בכל פריז.

שוש רידמן | מתוך אתר "למטייל".

"סיור מדהים מותאם לכל המשפחה!
עשינו סיור פרטי בברצלונה עם דויד מותאם לילדים, משפחה של 3 דורות  (2 ילדים 6+10, זוג הורים וסבתא) - כולם נהנו ויצאו מרוצים. דויד ידע להתאים את התכנים לכל אחד מהמשתתפים, לקח אותנו למקומות שאין סיכוי שהיינו מגיעים והפליא אותנו בכמות הידע על המקום. מומלץ בחום."

איליה כץ | מתוך אתר "למטייל".

"נרשמו לסיור פריז הקלאסית לילדים ונוער עם אורנית, שהתגלתה כקסם מהלך! הסיור היה מרתק, גם לנו ההורים וגם למתבגרים שלנו, הכל זרם מאוד בכיף, היה שילוב מצויין של אתרים בומבסטים ומפורסמים לצד פינות קסם קטנות שברור לנו שלא היינו מגיעים אליהן לבד. ביקרנו בפטיסרי מצויין, ראינו אמנות רחוב מעניינת, אתרים הסטורים, והכל בגובה העיניים של הילדים.
מאוד מומלץ, אין ספק שנחפש את הסיורים של אירופה הצעירה גם בערים אחרות באירופה."

"

שרון פ. | מתוך אתר "למטייל".

  • Facebook
  • Instagram

אירופה הצעירה | סיורי היכרות לילדים ונוער
טלפון ישראלי | 03-9010122

ווטסאפ |  34625089778+