משפחת הרשקוביץ

"היינו משפחה מורחבת של ילדים בגילאי 5 עד 15, הורים וסבים. הסיור היה מעל ומעבר לכל הציפיות. כל אחד קיבל את ההדרכה התואמת לגילו, האנקדוטות והסיפורים היו מרתקים, והעבודות המקסימות שהילדים הכינו בסוף הסיור (ושעוררה את קינאתם של העוברים והשבים) תלויות אצלנו בגאווה בבית. דוד התגלה כאדם נעים ואדיב, עם כשרון יוצא דופן לילדים. בהחלט לא דבר של מה בכך! ממולץ מכל הלב."

משפחת אגור

"בילינו משפחה של זוג + 3 בנות (12, 9, 4) יומיים בסיור מודרך בברצלונה בהדרכתו של דויד. מה שהיה מדהים זה הדרך בה דויד התאים את ההדרכה לגילאי הילדות (ואצלנו היה גיוון בגילאים). היכולת של דויד לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולהתאים את הסיפורים במיוחד לקהל היה מדהים! אפילו הקטנה בת 4 היתה מרותקת לסיפורים על גאודי והתעניינה ונהנתה מאוד מהסיור. מעבר לכך המקצועיות, הסבלנות, האדיבות והאופי של דויד הופכים אותו למדריך המשולם לסיור עם ילדים. החיסרון היחיד היה שלא יכולנו לקחת אותו להמשך הטיול בקוסטה בראווה:)"

גאודי לילדים

כשחושבים על ברצלונה חושבים על מבניו של גאודי.
האדריכל יוצא הדופן אחראי למבנים הצבעוניים והמסתוריים המזוהים עם העיר, ומרתקים ילדים ומבוגרים כאחד. בסיור זה נכיר לילדיכם את עולמו של האמן.

בסיור זה נלמד על עבודתו של אנטוני גאודי, מגדולי האדריכלים באירופה, והאדם שאחראי לחזות יוצאת הדופן של ברצלונה. בסיור נזכה להכיר את קאסה באטיו, קאסה מילה, קתדרלת הסגרדה פמיליה ספסלים ופנסי רחוב פרי יצירתו, ונתחקה אחר הצמחים והחיות ששימשו לו כהשראה- צבים, לטאות, דרקונים ותרנגולות הם רק חלק ממגוון הסמלים המקשטים את מבניו. 

הסיור מלווה בהסברים וסיפורים מחייו של גאודי וברצלונה מאותה התקופה, ואופן ההדרכה מותאם לילדים. 
בנוסף נזכה להכיר גם מבנים מפורסמים נוספים לדוגמת קאסה אמטייר וקאסה מוייראס.

משך הסיור: כשעתיים וחצי.

עלות הסיור: 26 יורו למשתתף בסיור קבוצתי 

35 יורו למשתתף בסיור פרטי.

ילדים מתחת לגיל 4 ללא עלות.

**הנחה למשפחה של 6 נפשות ומעלה**

20 יורו למבוגר

16 יורו לילד (עד גיל 13) 

הנחת חורף

"בתי בת ה12 ואני עשינו את הסיור למחרת הגעתנו לפריז - החלטה מעולה! הסיור היה מעשיר מאוד ומהווה בסיס מעולה מבחינה הסטורית והבנת העיר מבחינה אמנותית להמשך הטיול בפריז. תום המדריכה היתה סופר מעניינת - מלאת ידע ומאוד סבלנית לצעירים, התחברה נורא מהר לכולם, והסיור כולו התנהל בקצב טוב, מעשיר למבוגרים לא פחות מלצעירים, ובאוירה מעולה! בסוף הסיור בתי אף ציינה מיוזמתה שהסיור היה ממש טוב ונהנתה מאוד. בקיצור - ממליצות!"

רונית שטרן.

"פה אחד הסכמנו שהסיור עם דויד היה הדבר הטוב ביותר בטיול! היינו הורים + 2 ילדים+ סבא וסבתא. הילדים היו מרותקים לסיפורים ולהפעלות של דויד והלכו אחריו בשמחה ובצחוק וממשיכים להזכיר אותו גם בארץ.

הכרנו את המקומות השווים ביותר שלא היינו מגיעים אליהם לבד כולל יער קסום, גינות חמד, מבנים מיוחדים, קונדטוריות הטופ שבטופ. דויד פשוט מקסים וגורם שלכולם יהיה מעניין וכיף.

הצטערנו שלא היה לנו זמן גם לסיור גאודי לילדים.

מומלץ ממש ממש בחום!"

 לירז ושחר נתנאל.

"הסיור בפריז היה מוצלח מאוד. עינב מקסימה ונעימה, כולנו התחברנו אליה באופן מיידי. היא עניינה את כולנו, הילדים היו מרוצים מאוד מתשומת הלב שהיא הרעיפה עליהם, מהמשימות שהיא נתנה להם והקשיבו לה בשקיקה (אין סיכוי שהיו מקשיבים לנו מספרים להם על ההיסטוריה של פריז ככה).

היום במקרה, ממש בלי קשר שאלתי את הילדים מה היתה הפעילות המוצלחת ביותר בפריז לדעתם והגדולה שלי אמרה שהסיור עם עינב :)

הסיור שלכם מקסים וממלא נישה מדהימה בעיני.

בטוחה שעוד נפגש בערים אחרות 

תודה רבה שוב."

 לי רז-מרקל.

אירופה הצעירה | סיורי ילדים ונוער באירופה

טלפון ישראלי 03-9010122

ווטסאפ 34-625089778+ 

"רצינו להודות לכם על סיור מהמם שערכנו איתכם בברצלונה. היינו משפחה עם 4 ילדים בגילאי 12,14, 8, 3 והזמנו את "ברצלונה הקלאסית לילדים". היה מדהים באיזו עדינות ושלווה המדריך הגיע לילדים ודיבר אליהם בגובה העיניים. באמצע הסיור הבן שלי בן ה-12 אמר: "אמא אני לא רוצה שהיום הזה יגמר".

סיירנו במקומות קסומים שלא הינו מגיעים אליהם ללא דויד. מקומות שלא כתובים בשום מדריך טיולים.
היתה לנו חוויה מדהימה שתיזכר לשנים. תודה רבה." 
משפחת למרוביץ.