אירופה הצעירה | סיורים לילדים ונוער באירופה

סיור

בת מצווה

בפריז

!החוויה הכי מרגשת בעיר

נצא למסע בזמן בסמטאות היפות של פריז, ונשמע אגדות וסיפורים מימיי הביניים.

נלמד על הגרגולים, פסלי המלכים והמלאכים המקשטים את העיר, ועל ז'אן דארק שהפכה לאגדה.

נחזה באמנות הרחוב היפה של פריז, ונאתר את יצורי החלל המסתתרים בפינות המבנים.

נלמד על הקונסיירג'רי, נוטרדאם ואיל דה לה סיטה.

נבקר בפטיסרי מעולה ונכיר את המאפים והקינוחים המפורסמים של צרפת.

הצטרפו לסיור של "אירופה הצעירה"

סיור חוויתי מיוחד הפונה לגילאים הצעירים, ומקנה ערך מוסף לחופשה בפריז.

החל מ-
22 יורו
למשתתף

מה הורים אמרו על הסיור?

"עשינו סיור בת מצווה בפריז עם דויד. היה פשוט מקסים! הילדות מאוד נהנו. דויד איש נעים, מצחיק, בעל ידע רב שסיפר לילדים סיפורים מרתקים, נתן משימות. עברנו חוויה מדהימה של 3 שעות. ממליצה בחום! באמת חוויה מדהימה לכל המשפחה!

אורית אברמוביץ' (מתוך אתר "למטייל")

"טיול בת מצווה בפברואר 2019, עם כל ההכנות מהארץ ידעתי שפריז היא גדולה מאוד ויהיה חכם למצות את זמננו וכוחותינו נכון:) בחרנו בסיור של ”אירופה הצעירה” וזו הבחירה הכי טובה שעשינו כל החופשה (עם כל ההכנות.) . ביקרנו בהרבה אתרים ומקומות, חלקם מפורסמים מאוד כגון פומפידו, קתדרלת הנוטרדאם והרובע הלטיני, וחלקם היו בגדר נקודות חן מקסימות ולא מוכרות לאורך המסלול, שלבד בטוח לא היינו מגיעים.

מה שהפך את הסיור לכל כך מוצלח היא המדריכה המקסימה ואופן ההדרכה שכ”כ התאים לילדים. הקבוצה היתה קטנה, מורכבת מהורים וילדים בגילאים דומים, והתוכן הותאם להם לחלוטין. ההדרכה היתה “בגובה העיניים”, דרך סיפורים ששבו אותם (ואותנו) , ודרך מגוון רב - מהסטוריה, גרפיטי, אדריכלות, סיפורי לחימה ועצירות מתוקות לאורך המסלול.

כל כך שווה! אל תחמיצו!"

רחל שריג (מתוך אתר "למטייל")

הסיורים נערכים עם מדריכים מקצועיים ומנוסים ובעלי גישה נהדרת לילדים. אנו שומרים על קבוצות קטנות על מנת שכל ילד וילדה יקבלו יחס אישי ויהנו מכל מה שיש לנו להציע.